اطلاعیه ها

Block title
Block content
پنجشنبه 16 آبان 1398

مسابقه کتابخوانی
همراه با جوایز نقدی
معاونت پژوهش

شنبه 16 شهريور 1398

ماه محرم از راه می رسد با خاطراتی بس تلخ، زمین و آسمان به عزا می نشینند. امام حسین (ع) و یارانش در واقعه کربلا در جنگ با لشکر یزید به شهادت رسیدند. شهادت امام حسین(ع) آثار قابل‌توجهی بر رفتار مسلمانان و شیعیان در طول تاریخ داشته و الهام‌بخش مبارزات، انقلاب‌ها و قیام‌های متعددی بوده است. شیعیان، ماه محرم را مقدس می دانند و در این ایام، لباس عزا بر تن می کنند.

چهارشنبه 22 خرداد 1398

فرقه ضاله وهابی بر اساس تفکر غلط با کمک آل سعود بسیاری از آثار دینی را تخریب و به هتک حرمت قبور ائمه بقیع و دیگر اماکن پرداختند. در طول تاریخ جنایات زیادی کرده و امروزه نیز همان تفکر را دنبال میکند؛ در حالی که این عقیده بر خلاف کتاب و سنت است.

چهارشنبه 15 خرداد 1398

عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت / صد شکر که این آمد و صد شکر که آن رفت

این با طرب و خرمی و فرخی آمد  /  وان باکرم و محنت و رنج و مرضان رفت

عید سعید فطر بر شما مبارک باد
و چقدر سخت است , که این عزیزترین عید را بدون آن عزیزترین غایب از نظر بگذرانیم
اللهم عجل لولیک الفرج
پنجشنبه 2 خرداد 1398

دل را ز شرار عشق سوزاند علی(ع)

یک عمر غریب شهر خود ماند علی(ع)

وقتی که شکافت فرق او در محراب

گفتند مگر نماز می خواند علی(ع) . . .

ایام سوگواری مولای متقیان و امیر عارفان حجت الله علی علیه السلام  را به همه شما تسلیت عرض نموده  و تقارن این ایام با شب های پر خیر و برکت قدر از شما التماس دعا داریم

جمعه 27 ارديبهشت 1398

برترین ماه درباره عظمت ماه رمضان حدیثی از امام رضا علیه السلام نقل شده که ایشان از اجداد خود و از امیرالمؤمنین علیه السلام آورده که آن حضرت فرمود: حضرت رسول صلی الله علیه و آله دریکی از روزها سخنانی برای ما ایراد کرده و فرمودند: ای مردم! ماه خدا با برکت و رحمت و آمرزش فرا رسیده ماهی که آن در نزد خداوند برترین ماه ها، روزهایش برترین روزها، شب هایش برترین شب ها و ساعاتش برترین ساعات است و آن ماهی می باشد که به میهمانی خداوند در آن دعوت شده، و سزاوار کرامت خداوند گردیده اید.

سه شنبه 6 فروردين 1398

◾انالله و انا الیه راجعون

▪️جان باختن جمعی از هموطنانِ عزیزمان را درپی وقوع #سیل تسلیت عرض می نماییم.

يكشنبه 19 اسفند 1397

بدان ایدک‌الله نصایح رهبر معظّم انقلاب اسلامی(مدّظلّه) به طلاب

پنجشنبه 9 اسفند 1397

با توجه به اهمیت فرمان گام دوم انقلاب که از جانب ولی امر مسلمین صادر شد بر همه احاد ملت لازم است که آن را مطالعه کرده و وظایف خود را در این باره بدانند و عمل کنند  در همین راستا معاونت پژوهش مدرسه تصمیم به برگزاری نشستی با همین عنوان  با حضور استاد حجت الاسلام و المسلمین سید محسن شفیعی نماینده ولی فقیه در دانشگاههای استان خوزستان برگزار نمایدامید است به وظایف خود پی برده و به آنها جامعه عمل بپوشانیم